Wie is wie?

Op zoek naar iemand?


Stijn Van Hamme
Bestuurslid regio Gent-Eeklo
Landsdijk 15
9961 Boekhoute-Assenede
GSM 0483 658 457
stijnvanhamme@hotmail.com

Guy D’haeseleer
Bestuurslid regio Gent-Eeklo
Kerkstraat 121
9060 Zelzate
GSM 0498 464 379
guy.dhaeseleer1@telenet.be

Christian Bauwens
Penningmeester regio Gent-Eeklo

Provincieraadslid
T. Uilenspiegelstraat 1
9050 Gentbrugge
Tel. 09 329 58 52
GSM 0486 237 553
christian.bauwens@telenet.be


Ortwin Depoortere
Bestuurslid regio Gent-Eeklo

Zonneschijn 26

9800 Deinze

GSM 0496 403 818
ortwin.depoortere@vlaamsbelang.org


Joris Van Vooren
Erevoorzitter koepel Gent | Wijkverantwoordelijke Sint-Amandsberg
Zavelput 31
9040 Sint-Amandsberg
Tel. 09 238 14 48
joris.van.vooren@telenet.be

Martin Gyselinck
Verantwoordelijke acties koepel Gent | Wijkverantwoordelijke Mariakerke
Sparappellaan 9
9032 Wondelgem (Gent)
GSM 0477 230 145
martingyselinck@telenet.be

Wis Versyp
Verantwoordelijke organisatie koepel Gent | Wijkverantwoordelijke Gentbrugge | Gemeenteraadslid
T. Uilenspiegelstraat 1
9050 Gentbrugge
Tel. 09 329 58 52
wis.versyp@gent.be


Gabi De Boever
koepel Gent | Wijkverantwoordelijke Drongen-Afsnee-Zwijnaarde | Gemeenteraadslid
Krommehamlaan 11
9031 Gent
GSM 0485 806 894

Marc Joris
Bestuurslid koepel Gent
J. Boddaertstraat 21
9031 Drongen
Tel. 09/330.40.88


Johan Deckmyn
Voorzitter koepel Gent | Gemeenteraadslid
Orchideestraat 88
9041 Oostakker
Tel. 09 355 26 38
GSM 0476 269 738
info@johandeckmyn.be

Thomas Ver Eecke
Bestuurslid afd. Nevele
Ijsbeerlaan 15
9850 Nevele
GSM 0478 18 58 68
fb538603@skynet.be

Olaf Evrard
Provincieraadslid _ voorzitter afd. Nevele

Voorzitter Regio Gent-Eeklo
Reibroekstraat 48
9850 Hansbeke
GSM 0475 730 245
olaf.evrard@telenet.be


Luc Ver Eecke
Penningmeester afd.Nevele
Ijsbeerlaan 15
9850 Nevele
fb538603@skynet.be column]

09 371 60 20

Timothy De Groote
Voorzitter afd Maldegem
Gasmeterlaan 6A
9990 Maldegem
Tel. 050 700 756
tdegrootet@telenet.be


Alain Speeckaert
Voorzitter afd. Evergem
Ledelaan 29
9940 Sleidinge
Tel. 09 357 47 11
GSM 0497 281 243
speeckaert_alain@telenet.be

Didier Geleyte
Bestuurslid afd. Evergem
Weststraat 146
9940 Sleidinge
GSM 0477 564 764
geleyte@telenet.be

Guy Burssens
Bestuurslid afd. Lochristi
Orchideeënhof 14
9080 Lochristi
guy.burssens@telenet.be

Bart Van Dort
Bestuurslid afdeling Assenede
Schare 30
9961 Boekhoute
GSM 0483658457

Stijn Van Hamme
Voorzitter afdeling Assenede
Landsdijk 15
9961 Boekhoute-Assenede
GSM 0486 200 643
stijnvanhamme@hotmail.com


Jermy De Wilde
Bestuurslid afdeling Assenede
Graafjansstraat 45
9961 Boekhoute-Assenede
GSM 0492 878 347

Giovanni Van Loo
Secretaris afdeling Assenede
Diederikplein 14
9960 Assenede

Noël Van Den Broecke
Bestuurslid afdeling Deinze
Schipdonkstraat 71
9800 Deinze
Tel. 09 230 73 53
GSM 0473 856 562
nvdb.deinze@skynet.be


Natasha Van Hecke
Bestuurslid afdeling Deinze
Kortrijksesteenweg 35
9800 Deinze
GSM 0494 450 360

Carlos Gissens
Bestuurslid afdeling Destelbergen-Heusden
Bredenakkerstraat 16
9070 Destelbergen
GSM 0486 379787


Caroline Persyn
Voorzitter afdeling Destelbergen-Heusden
Europalaan 30
9070 Destelbergen
GSM 0495531122

/column]


/column]

Matthias Maes
Bestuurslid afdeling Evergem
Langerbruggestraat 187 C
9940 Evergem-Kluizen
GSM 0494668697
matthiasmaes@gmail.com

Bart Cocquyt
Penningmeester afdeling Evergem
Poeldendries 54
9850 Landegem
Tel. 09 371 53 66

Alexander Geleyte
Bestuurslid afdeling Evergem
Snoekstraat 18
9940 Kluizen (Evergem)
GSM 0486 392 011
alexander.geleyte@gmail.com

Fernand Deliaert
Ondervoorzitter afdeling Evergem | Gemeenteraadslid | Politieraadslid
Riemesteenweg 147
9940 Ertvelde
Tel. 09/344.06.87
GSM 0468141094
tashunke@telenet.be


Cindy Degowie
Secretaris afdeling Evergem
Kwadeweg 179
9940 Evergem
GSM 0479323113
cindy.degowie@mag.be

/column]

Daniël De Knijf
Voorzitter afdeling Lochristi
Gaverveld 6
9080 Zeveneken
GSM 0475 890 387
daniel.deknijf@telenet.be


Ronny Maenhout
Verantwoordelijke propaganda afdeling Lochristi
Beervelde Dorp 61
9080 Lochristi
Tel. 09 355 27 50
ronny.maenhout1@telenet.be

Roeland Raes
Bestuurslid afdeling Lovendegem-Vinderhoute
Tussenwege 14
9920 Lovendegem

Davy De Meyere
Ondervoorzitter afdeling Maldegem
Kleine Moerwege 12
9990 Maldegem
GSM 0496 468 553
kychke@telenet.be

/column]


Michel Roelens
Ondervoorzitter afdeling Nevele
Gentstraat 5
9850 Nevele
GSM 0473 882 223

Mieke Govaert
Secretaris afdeling Nevele
Gentstraat 5
9850 Vosselare
Tel. 09 371 62 68

govaert.mieke@skynet.be


Marijke Van Parys
Bestuurslid afdeling Nevele
Westhoek 39
9850 Landegem
Tel. 09 226 90 61

Marc Parewijck
Voorzitter afdeling Oosterzele
Groenweg 16
9860 Oosterzele
Tel. 09 362 53 70
GSM 0498 779 113

Rudy De Corte
Ondervoorzitter afdeling Oosterzele
Pelgrim 14/1
9860 Oosterzele
Tel. 09 362 53 33
GSM 0476 711 452


Caroline Jacobs
Secretaris afdeling Oosterzele
Sint Kristoffelstraat 43
9860 Oosterzele
Tel. 093625800

Willy Guerez
Penningmeester afdeling Oosterzele
Elenestraat 254/2
9620 Zottegem
Tel. 093912604
GSM 0475764637
willy.51@telenet.be



Bjorn Roesbeke
Secretaris afdeling Zomergem
Lt. Dobbelaestraat 40
9930 Zomergem
GSM 0496891705
inbox@bjornroesbeke.be